Kultänger hagelpungar kruthorn

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KULTÄNGER, 5 st., HAGELPUNGAR, 6 st., KRUTHORN, 5 st., 1800-tal, delvis kohorn och läder

Skador, slitage

304136

2015-04-06