Morgan Johansson litografier

Morgan Johansson litografier
Morgan Johansson litografier
Morgan Johansson litografier
Morgan Johansson litografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MORGAN JOHANSSON (född 1966), (2) "Slussen", "Slussplan", signerad och numrerad, 10/225 resp 11/225, litografier, 15 x 22 cm vardera

304138

2015-04-06