Skrivbord Carl Malmsten

Skrivbord Carl Malmsten
Skrivbord Carl Malmsten
Skrivbord Carl Malmsten
Skrivbord Carl Malmsten
Skrivbord Carl Malmsten
Skrivbord Carl Malmsten
Skrivbord Carl Malmsten
Skrivbord Carl Malmsten
Skrivbord Carl Malmsten
Skrivbord Carl Malmsten

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, skrivbord, 1920-tal, med lådor, delvis björk, höjd ca 76, 90x55 cm

Nyckel saknas, omfattande ytskador

304147

2015-04-06