Bordslampa skulptur efter Auguste Moreau
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AUGUSTE MOREAU, efter, omgjord till bordslampa, bronspatinerad vitmetall, "Le Zephyr", signerad Aug. Moreau, elektrifierad, kupa i blå glasmassa, höjd ca 60 cm
Ej funktionstestad, hand med skada, slitage
304149
2015-04-14