Sideboard samtida

Sideboard samtida
Sideboard samtida
Sideboard samtida
Sideboard samtida
Sideboard samtida
Sideboard samtida

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, samtida, skiva i bok, bemålat underrede, delvis metallskodda ben, höjd ca 73, 160x50 cm

Slitage, ytskador

304152

2015-04-06