Slagbord
2015-04-07
304174
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SLAGBORD, 1800-tal, furu, höjd ca 76, 114x26+62+26 cm
Slitage, kompletterad