John Jon-And, teckning

John Jon-And, teckning
John Jon-And, teckning
John Jon-And, teckning
John Jon-And, teckning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN JON-AND (1889-1941), Sittande XXXII 1930-tal, stämpelsignerad, blandteknik på papper, ca 46 x 32 cm

Pappersskador.

304181

2015-05-13