Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AGNES CLEVE (1875-1951), Man III, stämpelsignerad, tusch på papper, ca 27,5 x 14,5 cm
Pappersskador, ej examinerad ur ram.
304182
2015-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här