Agnes Cleve

Agnes Cleve
Agnes Cleve
Agnes Cleve
Agnes Cleve

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AGNES CLEVE (1875-1951), Man III, stämpelsignerad, tusch på papper, ca 27,5 x 14,5 cm

Pappersskador, ej examinerad ur ram.

304182

2015-05-13