Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AGNES CLEVE (1875-1951), På bryggan Sandhamn, signerad och daterad sept 1941, blandteknik på papper, ca 36 x 27 cm
Ej examinerad ur ram.
304185
2015-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här