Stolar 1920-tal

Stolar 1920-tal
Stolar 1920-tal
Stolar 1920-tal
Stolar 1920-tal
Stolar 1920-tal
Stolar 1920-tal
Stolar 1920-tal
Stolar 1920-tal
Stolar 1920-tal
Stolar 1920-tal
Stolar 1920-tal
Stolar 1920-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1920-tal, bonad björk, delvis genombruten ryggbricka, vridna ben med svärtad dekor, sitthöjd ca 48 cm

Bruksslitage

304201

2015-04-08