Yngve Berg olja

Yngve Berg olja
Yngve Berg olja
Yngve Berg olja
Yngve Berg olja

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

YNGVE BERG (1887-1963): "På verandan", signerad och daterad Yngve 43, olja på pannå, 35 x 27 cm, oramad

Spikhål i hörnkanter, kantslitage

304205

2015-04-09