Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ETUI, förgyllt silver, guillocherad koboltblå och vit emalj, lock med infällt damporträtt, 1800-tal, 4,8x6,5 cm, vikt ca 91 g
Emalj med smärre repor
304233
2015-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här