Etui silver emalj

Etui silver emalj
Etui silver emalj
Etui silver emalj
Etui silver emalj
Etui silver emalj
Etui silver emalj
Etui silver emalj
Etui silver emalj
Etui silver emalj
Etui silver emalj

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ETUI, förgyllt silver, guillocherad koboltblå och vit emalj, lock med infällt damporträtt, 1800-tal, 4,8x6,5 cm, vikt ca 91 g

Emalj med smärre repor

304233

2015-04-08