Kuverttallrikar silver

Kuverttallrikar silver
Kuverttallrikar silver
Kuverttallrikar silver
Kuverttallrikar silver
Kuverttallrikar silver
Kuverttallrikar silver

Klubbat för:

44 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

KUVERTTALLRIKAR, 12 st, silver, brätte i rokokostil, GAB Stockholm 1936, diameter 28 cm, totalvikt ca 5,630 g

Ytrepor och mindre bucklor

304255

2015-04-08