Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SERT, Henri (Frankrike, 1934-1964): Ansikte, signerad och daterad H. Sert -58, olja på pannå, 66x50 cm
304260
2015-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här