Henri Sert olja

Henri Sert olja
Henri Sert olja
Henri Sert olja
Henri Sert olja

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SERT, Henri (Frankrike, 1934-1964): Ansikte, signerad och daterad H. Sert -58, olja på pannå, 66x50 cm

304260

2015-04-08