Tumlare bägare silver

Tumlare bägare silver
Tumlare bägare silver
Tumlare bägare silver
Tumlare bägare silver
Tumlare bägare silver
Tumlare bägare silver

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TUMLARE, 3 st, BÄGARE, på kulfötter, silver, 17/1800-tal, otydliga stämplar, bl a dekor av rocailler, vikt ca 60 g

Smärre bucklor o bristningar, lagningar

304265

2015-04-08