Äldre gravyrer ca 110 st
Klubbat för:
9 800 SEK
1 500 SEK
ÄLDRE GRAVYER, 1500-1700 tal, totalt ca 110 st. varav ca 30 lösa huvudsakligen etsningar och kopparstick, samt 50 uppklistrade gravyrer och träsnitt (bokillustrationer), PROVENIENS: Släkten von Post
Skador
304304
2015-04-08