Per Adolf Persson oljemålning

Per Adolf Persson oljemålning
Per Adolf Persson oljemålning
Per Adolf Persson oljemålning
Per Adolf Persson oljemålning
Per Adolf Persson oljemålning
Per Adolf Persson oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PETER ADOLF PERSSON (1862-1914): Landskap med hus, signerad PA Persson, olja på duk, 40x60 cm

304320

2015-04-08