Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

2 800 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

SKRIVBORD med skrivbordsstol, lösa hurtsar med intarsia, 3 lådor i sargen, höjd ca 75 cm, ca 156 x 81 cm, sitthöjd ca 43 cm
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Kuntoraportti

Slitage, skador

304324

Päivämäärä:

2015-04-08