Skrivbord
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
SKRIVBORD med skrivbordsstol, lösa hurtsar med intarsia, 3 lådor i sargen, höjd ca 75 cm, ca 156 x 81 cm, sitthöjd ca 43 cm
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Kuntoraportti
Slitage, skador
304324
Päivämäärä:
2015-04-08