Reliefer Lisa Larson

Reliefer Lisa Larson
Reliefer Lisa Larson
Reliefer Lisa Larson
Reliefer Lisa Larson

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LISA LARSON, reliefer, 2 st, 1900-talets andra hälft, motiv av nypon och smultron, stämplade Lisa L Gustavsberg på baksidan, ca 22x22 cm

304333

2015-04-10