Bordslampa Kina

Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

25 000 SEK

BORDSLAMPA, Kina, 1800-tal, förgyllda beslag, fotbeslaget märkta B. Stern Bruxelles, höjd ca 77 cm

obetydligt slitage

304334

2015-04-08