Reliefer Lisa Larson

Reliefer Lisa Larson
Reliefer Lisa Larson
Reliefer Lisa Larson
Reliefer Lisa Larson

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LISA LARSON, väggreliefer, 4 st, 1900-talets mitt, motiv av "Solros", "Fjäril", "Vikingaskepp" och "Blad", stämplade Lisa L Gustavsberg, ca 22x22 cm

304336

2015-04-08