Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LISA LARSON, väggreliefer, 4 st, 1900-talets mitt, motiv av "Solros", "Fjäril", "Vikingaskepp" och "Blad", stämplade Lisa L Gustavsberg, ca 22x22 cm
304336
2015-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här