Klubbat för:
3 800 SEK
3 000 SEK
GEMLA, karmstolar, 6 st, 1990-tal, svartmålade med stoppade sitsar med svart läderklädsel, sitthöjd ca 44 cm
Smärre tryckskador o färgbortfall
304350
2015-04-13