Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SÄNG, 1800-talets andra hälft, delvis fanérad i mahogny, krönet med skulpterad dekor, bäddmått ca 90 cm
Smärre fanérskador, fanérbortfall o sprickor
304364
2015-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här