Säng 1800-talets andra hälft

Säng 1800-talets andra hälft
Säng 1800-talets andra hälft
Säng 1800-talets andra hälft
Säng 1800-talets andra hälft
Säng 1800-talets andra hälft
Säng 1800-talets andra hälft
Säng 1800-talets andra hälft
Säng 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

1 200 SEK

3 000 SEK

SÄNG, 1800-talets andra hälft, delvis fanérad i mahogny, krönet med skulpterad dekor, bäddmått ca 90 cm

Smärre fanérskador, fanérbortfall o sprickor

304365

2015-04-09