Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
TILPO, Fruls (född 1960): Pilkastning i Barbizon, olja på duk, signerad Tiplo, utförd 2004, olja på duk, 52 x 120,5 cm.
304406
2015-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här