Fruls Tilpo, målning

Fruls Tilpo, målning
Fruls Tilpo, målning
Fruls Tilpo, målning
Fruls Tilpo, målning
Fruls Tilpo, målning
Fruls Tilpo, målning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

TILPO, Fruls (född 1960): Pilkastning i Barbizon, olja på duk, signerad Tiplo, utförd 2004, olja på duk, 52 x 120,5 cm.

304406

2015-04-10