Sophia Johanna Södergren akvarell

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÖDERGREN, Sophia Johanna (1847-1923): Kvinnor i det gröna, signerad S Södergren, akvarell, 20 x 27 cm

304416

2015-04-09