Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv av kvinna i dok, olja på duk, ca 39x30 cm
Vågig duk,
304417
2015-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här