Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, porträtt av kvinna, olja på duk, ca 35x27 cm

Smärre stötskada

304419

2015-04-09