Ridsadel Hereford Brand Tex Tan of Yoakum

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RIDSADEL, Hereford Brand, Tex Tan of Yoakum, präglat skinn, med dekor av blommor, Western style, numrerad 683 568-98536, med ställning i bonat trä,

Bruksslitage

304422

2015-04-09