Enrico Baj multipel färgserigrafi och collage
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ENRICO BAJ (Italien, 1924-2003): "Le Baron Gay de Vernon expert en fortifications militaires", färgserigrafi och collage på tyg, signerad och numrerad på intyg Baj 47/90, ca 89x60 cm, Litteratur: Petit, Multiples 29
304431
2015-04-09