Enrico Baj multipel färgserigrafi och collage

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ENRICO BAJ (Italien, 1924-2003): "Le Baron Gay de Vernon expert en fortifications militaires", färgserigrafi och collage på tyg, signerad och numrerad på intyg Baj 47/90, ca 89x60 cm, Litteratur: Petit, Multiples 29

304431

2015-04-09