Väggkeramik Sven Jonson

Väggkeramik Sven Jonson
Väggkeramik Sven Jonson
Väggkeramik Sven Jonson
Väggkeramik Sven Jonson
Väggkeramik Sven Jonson
Väggkeramik Sven Jonson
Väggkeramik Sven Jonson
Väggkeramik Sven Jonson
Väggkeramik Sven Jonson
Väggkeramik Sven Jonson

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN JONSON, 5+1 st., väggreliefer, glaserat stengods med silverdekor, landskapsblommor samt motiv av stadsvy, delvis stämpelmärkta, ca 34x21 resp 14x30 cm

Skador, nagg

304448

2015-04-10