Vitrinskåp Louis XV stil
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
VITRINSKÅP, Louis XV stil, 1900-talets mitt, mahogny, fanerad i olika träslag, mässingdekor, inredd med hyllplan, höjd 143, 77 x 43 cm, nyckel finns
Kuntoraportti
304464
Päivämäärä:
2015-04-07