Vitrinskåp Louis XV stil

Vitrinskåp Louis XV stil
Vitrinskåp Louis XV stil
Vitrinskåp Louis XV stil
Vitrinskåp Louis XV stil
Vitrinskåp Louis XV stil
Vitrinskåp Louis XV stil
Vitrinskåp Louis XV stil
Vitrinskåp Louis XV stil
Vitrinskåp Louis XV stil
Vitrinskåp Louis XV stil

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

VITRINSKÅP, Louis XV stil, 1900-talets mitt, mahogny, fanerad i olika träslag, mässingdekor, inredd med hyllplan, höjd 143, 77 x 43 cm, nyckel finns

Kuntoraportti

304464

Päivämäärä:

2015-04-07