Bordslampa porslin och brons

Bordslampa porslin och brons
Bordslampa porslin och brons
Bordslampa porslin och brons
Bordslampa porslin och brons
Bordslampa porslin och brons
Bordslampa porslin och brons
Bordslampa porslin och brons
Bordslampa porslin och brons
Bordslampa porslin och brons
Bordslampa porslin och brons
Bordslampa porslin och brons
Bordslampa porslin och brons

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, porslin och förgylld brons, dekor med familjescen, monterad på mässingsplatta med kulfötter, märkt med krona, höjd ca 80 cm

304480

2015-04-07