Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BAROMETER, 1900-talets första hälft, Joseph Rodenstock Berlin München Charlottenburg, sockel i svartmålat trä, total höjd ca 39 cm
Bruksslitage
304491
2015-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här