Spegel empire

Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, 1800-tal, empire, dekor i pastellage, förgylld, klassicerande dekorelement samt palmetter, krön med bandrosett, originalglas, ca 96x65 cm

Slitage, spegelglas med ålderfläckar

304493

2015-04-14