Peter Dahl, litografi

Peter Dahl, litografi
Peter Dahl, litografi
Peter Dahl, litografi
Peter Dahl, litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PETER DAHL (född 1934): Komposition med figurer, signerad Peter Dahl, litografi, 42x29 cm

304494

2015-04-09