Speldosa

Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SPELDOSA, sekelskifte 1900, 6 melodier, i locket etikettsmärkt "Fabrique de Geneve" samt med titlar, fodral med faner i valnöt samt svärtade detaljer, längd ca 76 cm

Slitage

304496

2015-04-14