Värmekarott sk. revolving dish sterlingsilver

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

VÄRMEKAROTT, sk. revolving dish, sterlingsiver, empirestil, stämplad William Hutton & Sons Sheffield 1911, insida med 2 löstagbara dropplåtar, fotavslutning med claw and ball, höjd 22, 34 x 24 cm, totalvikt ca 3065 g

Lockinsida med personnummer, lock med bucklor och repor

304503

2015-04-09