Däckstolar teak

Däckstolar teak
Däckstolar teak
Däckstolar teak
Däckstolar teak
Däckstolar teak
Däckstolar teak
Däckstolar teak
Däckstolar teak
Däckstolar teak
Däckstolar teak
Däckstolar teak
Däckstolar teak
Däckstolar teak
Däckstolar teak

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DÄCKSTOLAR, 2 st, teak, 1900-talets slut, varav en skyltmärkt Garland, längd ca 140 cm

Skillnader i färg, bruksslitage, en mutter saknas

304507

2015-04-09