Solur delvis koppar
2015-04-09
304508
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SOLUR, 1900-talets slut, delvis koppar, med dekor av mansfigur, höjd ca 76 cm
Bruksslitage