Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
SOPPTERRIN med lock och SLEV, silver 900, stämplad 900, etikettmärkt "Exito, Bogota" (Colombia), höjd med lock 21, diameter 24, slevens längd 26 cm, vikt med slev 1256 g
Bucklor
304517
2015-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här