Soppterrin med slev silver 900

Klubbat för:

5 000 SEK

4 500 SEK

SOPPTERRIN med lock och SLEV, silver 900, stämplad 900, etikettmärkt "Exito, Bogota" (Colombia), höjd med lock 21, diameter 24, slevens längd 26 cm, vikt med slev 1256 g

Bucklor

304517

2015-04-09