Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
12 000 SEK
JOAN MIRO (1893-1983): L´Oiseau Solaire, färglitografi, 1967, signerad och numrerad Miro 109/150. Editerad av Maeght, Paris. 62x47 cm, LITTERATUR: Mourlot 438
304525
2015-04-23
Gör en kostnadsfri värdering här