Joan Miró färglitografi internationell

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

12 000 SEK

JOAN MIRO (1893-1983): L´Oiseau Solaire, färglitografi, 1967, signerad och numrerad Miro 109/150. Editerad av Maeght, Paris. 62x47 cm, LITTERATUR: Mourlot 438

304525

2015-04-23