Joan Miró färglitografi internationell

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

JOAN MIRO (1893-1983): Le Polyglotte-Sable, färglitografi, 1969, signerad och numrerad Miró 15/75, Editerad av Maeght, Paris, 83x58 cm
LITTERATUR: Mourlot 536

304526

2015-04-23