Joan Miró färgitografi internationell

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

JOAN MIRO (1893-1983): ur Homenatge a Joan Prats, färglitografi, 1971, signerad och numrerad Miro XV/XXV, 54,5x74,5 cm, LITTERATUR: Cramer 153, Mourlot 727

304528

2015-04-23