Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
JOAN MIRO (1893-1983): ur Homenatge a Joan Prats, färglitografi, 1971, signerad och numrerad Miro XV/XXV, 54,5x74,5 cm, LITTERATUR: Cramer 153, Mourlot 727
304528
2015-04-23
Gör en kostnadsfri värdering här