Bert Håge Häverö färglitografi
Klubbat för:
750 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
HÄVERÖ, Bert Håge (född 1932): Motiv från Västkusten, signerad Bert Håge Häverö, färglitografi, ca 38 x 52,5 cm
Kuntoraportti
304536
Päivämäärä:
2015-04-09