Bert Håge Häverö färglitografi

Klubbat för:

750 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

HÄVERÖ, Bert Håge (född 1932): Motiv från Västkusten, signerad Bert Håge Häverö, färglitografi, ca 38 x 52,5 cm

Kuntoraportti

304536

Päivämäärä:

2015-04-09