Bröllopstäcke handbroderat

Bröllopstäcke handbroderat
Bröllopstäcke handbroderat
Bröllopstäcke handbroderat
Bröllopstäcke handbroderat

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRÖLLOPSTÄCKE, 1900-talets början, Asien, handbroderi, ca 220 x 180 cm

Slitage och skador

304537

2015-04-10