Salonsgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
4 000 SEK
6 000 SEK
SALONGSGRUPP, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålade, skuren dekor, bestående av 2 karmstolar, 2 stolar, soffa, bord, soffans längd ca 178 cm
Bruksllitage, smärre färgbortfall o ytskador
304542
2015-04-09